Kochani w Menri w dniach 18 – 25 kwietnia odbędzie się WIELKI TSOG SIPE GYALMO Sidgyal Bum Tsog. W tym roku oprócz przekazania nazwisk osób i intencji ,w których się modlimy wiodącą intencją globalną jest przezwyciężenia COVIDU. Poprzez uczestnictwo i sponsorowanie tej ceremonii wspieramy też KLASZTOR i umożliwiamy odbycie się TSOGU.
Instrukcje jak wysłać nazwiska swoje lub bliskich i zasponsorować pudżę znajdziecie na końcu wiadomości.
Poniżej list RINPOCHE NYIMA DAKPY wyjaśniający szczegóły wydarzenia i niezmierzone korzyści płynące z aktywnego zaangażowania w coroczny TSOG SIPE GYALMO

Link do dotacji – ROZPOWSZECHNIAjCIE te informacje najszerzej jak się da. INTENCJA i SPRAWA bardzo ważna.
Zgłoszenia do 17.04.2021 .
https://yeruboncenter.org/sidgyal-bum-tsog-at-smenri…/…

DZIEKUJEMY ???

Otrzymałem następująca informację z klasztoru sMenri i chciałbym, idąc za radą 34 Przeora Klasztoru sMenri, poinformować wszystkich moich uczniów i oddanych Bonowi, że Klasztor sMenri, jak co roku organizuje 100.000 ofiarowań Tsogu dla Jeszie Łalmo w ogólnej intencji pokoju na świecie, a w szczególności w intencji szybkiego uporania się z pandemią Covidu 19 i spokojnego życia dla wszystkich na Ziemi.

W związku z tym chciałbym w tym miejscu poprosić wszystkich o wsparcie klasztoru w postaci datków, aby móc osobiście uczestniczyć w tym ofiarowaniu poprzez zasponsowrowanie [na przykład] jednego dnia, posiłku itd.
Wybierzcie daną pozycję do zasponsorowania jak np. „posiłek”, „ofiary”, albo przekażcie dowolną, odpowiednią dla siebie sumę. Jakakolwiek nie byłaby to kwota, podarujcie ją z otwartym sercem i czystą motywacją. Liczy się nawet jeden dolar (jedna złotówka).
Kiedy wpłacacie datek, zostawcie proszę swoje imię oraz imiona bliskich czy chorych, lub tych którzy już odeszli. Zasługę możecie zadedykować swoim bliskim. Tym, których już nie ma z nami taka dedykacja może nadal pomóc. Możecie także dokonać wpłaty w intencji własnych interesów, własnego zdrowia, albo kogokolwiek , komu pragniecie, by przyniosło to korzyść. Te osoby będa pamiętane podczas modlitw i ofiarowan dla Sidpe Dzialmo. Pamiętajcie by określić cel swojego datku i posiłek, który pragniecie ufundować. Wtedy Yeru przekaże Wasze imię do klasztoru i zostaniecie wspomnieni w czasie ofiarowań.
Łączna suma za dzień ofiarowań to ok. 88000 Rs, czyli 1,200 dolarów. Ceremonia potrwa przez siedem dni
Rozważcie, proszę, darowiznę w każdej kwocie z otwartym sercem i czystą motywacją. Możecie zobaczyć konkretne koszty w tabelce w dokumentach poniżej. Określcie również dla kogo dedykujecie tę darowiznę i jeśli sponsorujecie konkretny dzień czy posiłek, określcie to w rubryce „Uwagi” przy wpłacaniu przez Paypal. Dziękuję

Pozycje z tabelki to:
1) przedmioty do ofiarowania
2)śniadanie
3) Herbata o 10:00
4) Lunch
5) Słodka herbata o 15:00
6)Wieczorna herbata i chleb o 17:00
7) Kolacja

CategoryUncategorized
Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Polityka prywatności           Śledź nas: