Gompa Poznań -nowe miejsce do praktyk

Od niedawna praktykujący z Poznania i okolic korzystają z nowego miejsca do medytacji. Rinpoche zawsze wspominał o konieczności posiadania stałego komfortowego ośrodka wspierającego praktykujących w mieście. Dzięki tej inspiracji, współpracy Instytutu Śardza Ling i poznańskiej grupy udostępniliśmy piękne miejsce przy ul. Poznańskiej 58. Nowa gompa to miejsce, które wspiera wszystkich praktykujących Jungdrung Bon grupowo jak i indywidualnie oraz zaprasza również do korzystania praktykujących z innych tradycji.

Na miejscu oprócz dużej sali do medytacji i praktyk można korzystać ze sporej integracyjnej kuchni, dwóch pokoi z wygodnymi kanapami oraz przestronnej łazienki z kabiną prysznicową. Miejsce ulokowane jest na parterze z osobnym wejściem. Całość to 90 m kwadratowych. W bliskiej przyszłości odbywać się tu będą wykłady i kilkudniowe retreaty z nauczycielami.

Aktualnie praktyki grupowe w czwartki prowadzi umdze Wiola. Kontakt tel. 502 978 106 (również w innych zapytaniach dotyczących Gompy).

Wszystkich serdecznie zapraszamy

Instytut Śardza Ling

 

CategoryWydarzenia
Polityka prywatności           Śledź nas: