01
Wrzesień
1 września, 2023 8:00 am — 5 września, 2023 5:00 pm

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Na początku było marzenie Rinpoche o Ośrodku Medytacyjnym, który byłby dogodnym, spokojnym miejscem do praktyki, aby móc szerzyć kulturę tybetańską oraz móc zachować i rozpowszechniać tradycyjny styl nauczania, starożytnych nauk Jungdrung Bon na Zachodzie. Wkrótce marzenie to zaczęło nabierać realnych kształtów…
Z radością pragniemy poinformować, że w terminie 01 – 05 września 2023 roku odbędzie się konsekracja Ośrodka Medytacyjnego w Pyszkach, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich.

Uroczystości konsekracyjne będą odbywać się od 01.09 do 05.09. 2023 w dwóch blokach z przerwą na lunch. Pierwszy blok od godz. 09:00 do 13:00 drugi od 15:00 do 17:00.

W tym czasie będzie się odbywało przygotowanie ołtarza wraz z zaproszonymi lamami z Indii i Nepalu oraz prowadzone będą rytuały, m.in. Nampar Gyalwa (ten, który zwyciężył, manifestacja Tonpy Shenraba, związany z mantrą stusylabową, rytuał wykonuje się w celu usunięcia wszelkich przeszkód) oraz Long Gye (rozległa przestrzeń) oba rytuały są potężnym błogosławieństwem i będą wykonywane w intencji pokoju i harmonii na całym świecie. Rytuały dla praktykujących będą odbywały się przez 4 dni, ostatni 5ty dzień to oficjalne uroczystości z podziękowaniami.

Sugerowana darowizna za jeden dzień to 70 zł (wczesna rejestracja online to 60 zł za dzień i 250 zł za 5 dni.)

Będzie możliwość wpłaty darowizny na miejscu w wysokości 70 zł za dzień, za piąty dzień, wieńczący całość uroczystości, będzie możliwe dokonanie dobrowolnej darowizny.

Abyśmy mogli przygotować się do tego ważnego wydarzenia potrzebujemy Waszego wsparcia. Założyliśmy zrzutkę, aby zebrać środki na konsekrację ośrodka. Dokładając swoją cegiełkę do budowy, wykończenia oraz konsekracji Ośrodka Medytacyjnego w Pyszkach, stajecie się częścią tego szlachetnego projektu. Możecie zadedykować tę zasługę sobie lub swoim bliskim żyjącym jak i tym, którzy odeszli. Bon uczy nas, że wkład w budowę świątyń i stup czyni Cię częścią obiektu i tworzy zasługę za każdym razem gdy odbywa się tam modlitwa. Wasz wkład w ukończenie tego etapu prac pozwoli nam na otwarcie Ośrodka Medytacyjnego ​​w Pyszkach i przyjęcie praktykujących w 2023 roku.
Dziękujemy Wam wszystkim za okazane wsparcie.
—————-
At the beginning, there was a Rinpoche’s dream to create a Retreat Center to facilitate the needs of retreatants, providing a convenient and peaceful environment to practice, while spreading and preserving the native Tibetan culture and the traditional style of the ancient teachings of Yungdrung Bon in the West. Soon Rinpoche’s dream was beginning to be realized…
We are happy to announce that the consecration of the Shardza Retreat Center in Pyszki will be in September 1 – 5, 2023. We invite everyone to Poland share with us this important moment. By contributing to the costs of construction, finishing and consecration of the Shardza Retreat Center in Pyszki, you become part of this very noble project. You can dedicate this merit to yourself or your loved ones, whether they are still alive or have passed away. Bon teaches us that contributing to the construction of temples and stupas makes you a part of the facility, and creates merits every time prayers are done there. Your kind contribution to complete this phase of work will allow us to open Shardza Retreat Center in Pyszki and welcome practitioners in 2023.
We thank you for your kind support.

Szczegóły

Start:
1 września, 2023 @ 8:00 am
Koniec:
5 września, 2023 @ 5:00 pm

Upcoming Events