INSTRUKCJA UŻYCIA AMULETU

1 – pod żadnym pozorem nie otwierać nie jeść i nie pić zawartości amuletu Zawiąż amulet na szyi i wąchaj go codziennie rano i wieczorem lub kiedy tylko masz na to ochotę.

Jeśli znasz praktykę Uzdrawiania Yeshe Walmo, dobrze jest dmuchnąć w małą torebkę amuletu gdy skończysz recytować mantry .Jeśli nie znasz lub nie masz przekazu dla pełnej praktyki sadhany, możesz wykonać praktykę Guru Jogi z Yeshe Walmo, tak jak nauczał Yongdzin Rinpocze dla nas, studentów z Zachodu, w kwietniu tego roku. Tutaj znajduje się link do zapisu z tego nauczania:

https://yungdrungbon.co.uk/2020/04/16/instructions-on-guru-yoga-with-yeshe-walmo-and-conduct-during-the-pandemic

Mantrę można zapisać na różne sposoby, ale ta mantra jest taka sama, jak ta na papierze z torebką i na karcie która będzie załączona z amuletem.

2 – nie zamocz amuletu . Jeśli się zamoczy, możesz go delikatnie otworzyć i delikatnie wysuszyć zioła, na słońcu lub w nieco ciepłym miejscu. Następnie ostrożnie zawiń zioła w mały kawałek materiału i ponownie zawiąż je wokół szyi.

3 – kiedy nie chcesz już amuletu , załączonej karty thangki, nie wyrzucaj ich do kosza na śmieci. Spal je.

4 – Amulet możesz nosić tak długo, jak chcesz, zioła w środku nie są toksyczne. Lekarze ze szkoły medycznej Sorig Bumshi w klasztorze Triten Norbutse powiedzieli mi, że torebki są skuteczne, o ile pachną. Jeśli torebka nie pachnie już mocno, można ją delikatnie otworzyć, rozłożyć puder ziołowy i postawić na słońcu na kilka godzin. Jeśli znasz mantrę lub praktykę, dobrze jest ją wyrecytować przed ponownym zamknięciem .

Instytut Śardzaling dziękuje serdecznie fundacji Fundation for the Preservation of Yungdrung Bon za sprowadzenie amuletów do Polski .

Polecamy ich stronę https://yungdrungbon.co.uk/ na której można się zapoznać z ich ważnymi projektami wspierającymi Yungdrung Bon

CategoryWydarzenia
Polityka prywatności           Śledź nas: